Zapraszamy Państwa do współpracy w miastach w których istnieją już sieci rowerów publicznych oraz w tych, w których takie systemy dopiero mogą powstać!

Abonamenty – nowe narzędzie motywacyjne dla pracodawców

Nowoczesny program dla pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom atrakcyjne świadczenie pozapłacowe w postaci bezpłatnych przejazdów rowerami miejskimi. Przystąpienie do programu charakteryzuje się niskimi kosztami i wygodną formą rozliczeń.

Dowiedz się więcej i uzyskaj indywidualną ofertę dla swojej firmy:

e-mail: [email protected]

tel.: 731 025 839

 

Stacje sponsorskie i patronackie – efektywna reklama w przestrzeni miejskiej

Pakiety sponsorskie i patronackie zapewniają ekspozycję reklamową w obrębie miejskiego projektu, w który zaangażowane są tysiące świadomych i aktywnych odbiorców. Współpraca z Nextbike Polska na tym polu gwarantuje nie tylko prezentację marki 24/7 w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta, ale również pozycjonowanie firmy jako nowoczesnej, zaangażowanej społecznie i proekologicznej oraz uzyskanie satysfakcji pracowników i klientów poprzez zapewnienie im zdrowego i taniego środka komunikacji miejskiej.

 Poznaj naszą ofertę stacji sponsorskich i patronackich:

e-mail: [email protected]

tel.: 690 901 510

 

Wypożyczenia grupowe – modny pomysł na event, turystykę, rekreację

Nextbike Polska oferuje indywidualne wypożyczenia dla firm, instytucji, przewodników i pozostałych grup zorganizowanych. Wypożyczenia grupowe rowerów miejskich to bardzo popularny i wygodny sposób na przygotowanie nieszablonowego wydarzenia firmowego, zwiedzania miasta czy wycieczki dla przyjaciół. Operator zadba o stworzenie atrakcyjnej oferty, dostarczenie rowerów we wskazane miejsce, opiekę serwisową, a na koniec – wygodny system rozliczenia.

Zapytaj o nasze wypożyczenia grupowe i zdobądź atrakcyjny rabat:

e-mail: [email protected]

tel.: 690 901 510

 

Reklama na rowerach – najlepsza mobilna reklama w Polsce

Reklama na rowerach miejskich to unikalny i nieinwazyjny sposób dotarcia z komunikatem reklamowym w przestrzeni miejskiej – również tam, gdzie inne formy ekspozycji marek są niedozwolone. Mobilne nośniki reklamowe Nextbike stanowią najskuteczniejszy sposób na budowanie zasięgu kampanii każdego dnia z wykorzystaniem nośnika bliskiego grupie docelowej. Realizuj swoje cele wizerunkowe i sprzedażowe z wykorzystaniem sieci wypożyczalni, obejmujących ponad 5,6 tysiąca rowerów, z których w całej Polsce korzysta już prawie 700 tysięcy osób.

Uzyskaj informację o naszych mobilnych nośnikach reklamowych i zorganizuj swoją kampanię:

e-mail: [email protected]

tel.: 782 317 486

Wetter in Konstancin

heute, Samstag, 28 Januar 2023
Bewölkt Atmosphärendruck: 1025 hPa, Wind: 3.48 km/h
Morgen
übermorgen
2 Tage